Vadeli işlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) işlem gören yatırım araçlarının fiyat hareketlerini takip etmek ve yatırım yapmak çok kolay bir o kadar da pratiktir.

VİOP yatırım araçlarının detaylı olarak takip edilebilmesi ve işlem yapılabilmesi için yatırımcının VİOP İşlem platformuna ihtiyacı vardır. Yatırımcının piyasayı anı anına takip etmesini ve çok hızlı işlem yapabilmesini sağlayan VİOP işlem platformu GCM Meta Trader 5 birçok avantaj içermektedir. VİOP’ta işlem gören tüm varlıkların fiyat hareketlerinin izlenebilmesi, geçmiş ve anlık fiyat hareketleri üzerinden teknik analiz yapılabilmesi, aynı anda finansal haber akışının izlenebilmesi, teminat ve portföy yönetimi, ileri işlem stratejilerinin uygulanmasına imkan veren emir çeşitliliği gibi birçok özelliği barındırır.

GCM VİOP Meta Trader 5 avantajları ile tanışın!

VİOP yatırım araçları nasıl takip edilir, VİOP yatırım araçlarını takip ederken hangi kriterler üzerinden analiz yapılır, VİOP’ta nasıl yatırım yapılır gibi başarılı yatırımın tüm unsurlarını içeren soruların cevaplarını GCM VİOP Meta Trader 5 işlem platformunda bulabilirsiniz.

VİOP’ta kaldıraç etkisinden ve çift yönlü piyasa özelliğinden faydalanarak spot piyasa risklerini yönetmek, spekülatif işlem yapmak hatta diğer piyasalar arasındaki fiyat farklarını değerlendirmek VİOP yatırım fırsatları içindedir.  Piyasanın avantajlarından faydalanmasını sağlayan GCM VİOP Meta Trader 5 işlem platformu, VİOP yatırım araçlarını takip etmenin dışında finans haberleri, analiz ve raporları takip etme avantajıyla birlikte anlık fiyatlar üzerinden teknik analiz imkanı, alarm oluşturma, teminat ve portföy yönetimi gibi birçok olanağı da aynı anda verir.

VİOP platformuna giriş anahtarı edinin!

VİOP yatırım araçlarını takip etmek isteyen yatırımcıların VİOP işlem platformunu kullanabilmeleri için VİOP işlemlerine aracılık belgesi olan güvenilir bir aracı kurumda VİOP müşteri hesabı açması yeterli olacaktır.

VİOP müşteri hesabı açmadan piyasa ve yatırım yapılacak varlıkların fiyat hareketleri hakkında bilgi sahibi olmak, işlem stratejileri denemek ve geliştirmek isteyen yatırımcılar, VİOP deneme hesapta 15 dakikalık gecikmeli olarak VİOP yatırım araçlarını takip edebilirler. Ancak yatırım fırsatı görüldüğünde ise yatırımcı gerçek VİOP hesabından yatırım yapabilir.

VİOP yatırım araçlarının fiyatları ve piyasa verileri online olarak akıllı teknolojiler üzerinden takip edilebilir. VİOP yatırım araçlarını takip etmek için akıllı telefonlara ve bilgisayarlara indirilecek olan VİOP işlem platformu uygulamaları yatırımcının anı anına online olarak piyasayı takip etmesini sağlar.

Ekonomi ve finans dijital medyası alternatif olabilir

Diğer taraftan ekonomi ve finans dijital kanaları üzerinden de VİOP yatırım araçlarını takip etmek mümkündür fakat yatırım yapılan enstrümanın detaylı verilerine ulaşmak ve alım ve satım işlemi yapabilmek için yatırımcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir. Piyasa verilerini takip etmek adına bir alternatif olabilir.

VİOP yatırım araçlarının performanslarını da takip edebilirsiniz

VİOP yatırım araçlarının performansını, analizlerini, haberlerini ve fiyat hareketlerini etkileyecek tüm gelişmeler sektörün uzman analistleri tarafından hazırlanan analiz ve raporlardan takip edebilirsiniz.

VİOP yatırım araçlarını takip etmek, fiyat hareketlerini etkileyecek gelişmeleri öğrenmek, anlık fiyatlar üzerinden teknik analiz yapmak, analiz ve raporları izlemek, teminat yönetimi yapmak, bakiyenizi kontrol etmek gibi yatırım ihtiyaçlarınıza mükemmel çözümler bulmak için GCM VİOP’un üstün müşteri memnuniyeti odaklı çalışan müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.gcmforex.com/viop adresini ziyaret edebilirsiniz.